ПРЕС-ЦЕНТР

Ефективне живлення малини

Компост ТМ Good Yield

Визначившись, коли садити малину, господарники одразу ж замислюються: а чим її підживлювати? Кожен відповідає на це питання по-своєму, але більшість людей таки віддають перевагу органіці, яка значно виграє у порівнянні з хімічними добривами. Посадка малини весною передбачає обов’язкову підготовку ґрунту. І в цьому випадку компост ТМ Good Yield є найкращим рішенням. Його можна вносити в ґрунт безпосередньо перед висадкою саджанців, тоді як низка інших добрив вимагає тривалого часу для активізації сполук. Суттєвим плюсом компосту є те, що внесення можливе в будь-яку пору року, окрім періодів, коли земля вкрита снігом. 

Чим пояснюється ефективність компосту ТМ Good Yield?

Періодів, коли можна садити малину, є кілька. Одні садівники висаджують її навесні, інші — восени. Компости Good Yield — єдиний вид добрив, який здатний діяти в широкому температурному діапазоні. Крім того, компостний склад забезпечує:

Коли краще садити малину
  • — позитивний вплив на рослини впродовж 2-3 років;
  • — підвищену вологомісткість (до 70%) — гуміфікований компост може утримувати вологу, що перевищує його масу в 4 рази;
  • — встановлення оптимальної кислотності ґрунту;
  • — можливість внесення при посадці безпосередньо або під час вегетації під кущі;
  • — прискорення формування цвіту та зав’язі, дозрівання урожаю.

Завдяки ТМ Good Yield оптимізується ріст і розвиток рослин. Цьому сприяє вміст ауксинів, гіберелінів, цитокінінів у широкому спектрі (немає аналогів серед усіх відомих препаратів для підживлення). А здатність захищати землю від заболочування та вимивання робить компост унікальним серед величезної пропозиції на агроринку України. 

Терміни, коли висаджувати саджанці чи коли можна пересаджувати малину, можуть бути різними. А от рішення екологічно безпечної та ефективної підгодівлі одне: компост ТМ Good Yield. Здорові кущі з великою кількістю цінних ягід у цьому випадку – гарантовані. Крім того, компостовані добрива допомагають зекономити на агрохімії, адже одночасно з підгодівлею захищають рослини від хвороб та стримують ріст бур’янів.