ПРЕС-ЦЕНТР

Як підживлювати сою для підвищення врожайності?

Соя – це цінна сільськогосподарська культура, яка користується неабиякою популярністю. Статистика свідчить, що її експорт щорічно зростає: продукція закуповується Туреччиною, Білоруссю та Грецією (і це лише топові експортери). Врожайність сої залежить від багатьох чинників, але головним із них є живлення рослин. У період свого розвитку культура має кілька критичних періодів, в які потребує азот та фосфор. Перший необхідний через 2 – 3 тижні після цвітіння (у період формування та наливу бобів), а другий – на першому місяці життя. 

Вплив компостів ТМ Good Yield на врожайність сої

Норма висіву сої буде виправданою в тому випадку, коли за полями здійснюється ефективний догляд та удобрення. І особливо ретельно потрібно вибирати види добрив: вони є запорукою гарного врожаю, яка б технологія вирощування сої вибрана не була. 

Органічні добрива можна вносити тоді ж, коли сіяти сою, а можна заздалегідь. Найбільш ефективним підживлення буде в період збору врожаю попередньої культури. Так забезпечується оптимальна вологість ґрунту перед посівом та його збагачення низкою макро- та мікроелементів. Органіка також гарантує:

  • високу економічну ефективність сільськогосподарського комплексу;
  • гарантований ріст урожайності на 15% і більше;
  • забезпечення необхідної пористості землі для проникнення кисню до кореневої системи;
  • збільшення стійкості рослин до хвороб та шкідників.
  • Вирощування сої із використанням продукції ТМ Good Yield позитивно впливає на структуру ґрунту та зменшує ризик ерозії. Винятковий склад добрива, що ідеально підходить для живлення сої, також перешкоджає первою мірою активації росту бур’янів. Це дозволяє здешевити процес вирощування, адже знижує витрати на засоби захисту рослин.

    Вносити «COMPOZIN soil improver», як і гуміфікований компост, можна в будь-який час. Процес полегшується відсутністю запаху, що в порівнянні зі звичайним послідом є великим плюсом.