ПРЕС-ЦЕНТР

Як підготувати ґрунт восени під посадку картоплі?

Підготовка ґрунту під картоплю здійснюється двома способами: перекопуванням або переорюванням. Обидва методи мають свої переваги та недоліки. Обробка робить землю пухкішою, сприяє проникненню повітря та вологи. На поверхню вигортаються личинки шкідників та хвороботворні бактерії, які успішно гинуть під впливом атмосферних явищ, природних хижаків або агрохімії. Але головним є те, що саме при перекопуванні найзручніше вносити органічні добрива для картоплі. 

Підживлення картоплі гуміфікованим компостом ТМ Good Yield: головні плюси

Внесення добрив під картоплю значно покращує розвиток бульби. Часто городникам доводиться витрачати багато часу, щоб додати до кожної лунки перегній, яєчні шкаралупи, золу, лушпиння цибулі та інші речовини, які вважаються корисними для рослини. Продукція ТМ Good Yield, в тому числі й новинка «COMPOZIN soil improver», дає змогу спростити процес підживлення. Гуміфікований компост сам по собі є збалансованим комплексним добривом, і тому не потрібно турбуватися про додаткові препарати. 

чим підживити картоплю

Гумати ТМ Good Yield забезпечують картоплю такими речовинами:

  • ·       Азот (N);
  • ·       Фосфор (P);
  • ·       Калій (K);
  • ·       інші мікроелементи (Mg, Ca, Mn, B, Mo, Fe, Zn).

Крім того, комплексне добриво для картоплі у своєму складі має бактерії та мікроорганізми, які значно посилюють родючість ґрунту. 

Удобрення для картоплі як турбота про стан земель

Важливою проблемою українських земельних угідь є виснаження. Ґрунт потерпає від інтенсивного вирощування культур, агресивних хімікатів та механічних обробок. А картопля — культура, що може давати стабільний урожай тільки за умови гарних якісних показників ґрунту. 

Натуральні добрива для картоплі активізують ґрунтову фауну, насичують землю корисними мікроорганізмами. Ділянки стають більш придатними для розвитку культури: акумулюються не лише поживні речовини, але й волога. Компост відмінно розкладає хітин, целюлозу, віск, парафін. Сприяє розпаду синтетичних сполук, які потрапляють у ґрунт разом із засобами догляду за рослинами. Тож підготовка ґрунту під картоплю без внесення добрива на осінь неможлива і оптимальним варіантом є гуміфікований компост та «COMPOZIN soil improver». Вони не лише відновлюють родючість, але й перешкоджають ерозії. відновлюють родючість, але й перешкоджають ерозії.