ПРЕС-ЦЕНТР

Компост ТМ Good Yield та його переваги при вирощуванні помідорів

Томати вирощують як на дачах, так і у фермерських господарствах. Вони є незамінним та корисним продуктом, що користується неабияким попитом. Але, який би сорт помідорів не обрали господарники, без якісних підгодівель в умовах виснаженого ґрунту отримати багаті врожаї неможливо. І на передових позиціях добрив багато років поспіль перебуває органіка. Багато користувачів встигли переконатися в ефективності компосту ТМ Good Yield. 

Посадка помідорів з використанням унікального компосту

ТМ Good Yield – органічний продукт, застосовувати який просто та приємно. Посадка томатів супроводжується внесенням добрива без запаху, що у порівнянні з гноєм є беззаперечним плюсом. Гуміфікований сипучий або гранульований компост можна без зусиль розподіляти на ділянці чи в теплиці. Добриво екологічне та абсолютно безпечне, а норма його внесення – мінімальна. 

Дія компосту ТМ Good Yield

На 100% органічний склад добрива та можливість його застосування в будь-яку пору року – головні переваги ТМ Good Yield. Коли садити помідори, городники вирішують самі. І будь-який період сприятливий для позитивного впливу компосту. Серед плюсів:

  • підвищення урожайності культури, якості та лежкості продукції;
  • мікроелементи у формі, що максимально засвоюється рослинами;
  • знищення патогенних організмів;
  • створення корисної мікрофлори в ґрунті.

Чорні помідори, Мікадо чи томати Чері однаково позитивно реагують на підживлення компостом ТМ Good Yield. Вони отримують імунітет проти хвороб, стресостійкість та витривалість до несприятливих погодних умов. Крім того, стимулюється ріст вегетативної маси та коренів, поліпшуються процеси обміну в рослинах, посилюється здатність до синтезування білків та вироблення хлорофілу.