ПРЕС-ЦЕНТР

Вирощування полуниці

Роль компосту

Полуниця – культура, яка потребує не лише достатньої кількості вологи та світла, але й проявляє неабияку чутливість до нестачі або незбалансованого живлення. Щоб отримати гарний урожай, і фермерам, і власникам присадибних ділянок необхідне добриво для полуниці. Для формування крупних, соковитих та солодких ягідок рослина повинна отримувати достатню кількість мікро- та макроелементів. На жаль, з причини виснаження земельного ресурсу в Україні, без додаткового підживлення це неможливо. 

Що дає компост ТМ Good Yield полуниці?

З використанням органічного добрива на основі курячого посліду посадка полуниці весною чи восени дає майже 100% приживлюваність. Справа в тому, що корисні сполуки, що містяться у складі компосту, допомагають корінню адаптуватися в ґрунтовому середовищі та активно розвиватися. А стійкий корінь, своєю чергою, дає стійкість і наземній частині рослини. Оскільки культура росте на одному місці кілька років поспіль, для неї важливі такі особливості компосту ТМ Good Yield:

  • — відсутність збудників хвороб і підвищення стійкості рослин до несприятливих факторів середовища;
  • — можливість внесення в будь-яку пору року – поживні речовини активізуються швидко, чекати місяцями на прояви їх дії не потрібно;
  • — гумусна оболонка та здатність мікроорганізмів, що містяться в компості, до переробки бактерій роблять складові органічного добрива більш доступними для рослин.

Як правильно садити полуницю, господарники знають. Але часто в якості добрива розкидають по ділянці свіжий гній, і це, окрім живлення, може призводити до деяких негативних наслідків. Наприклад, гельмінти та насіння бур’янів, що зберігаються в посліді, отримують «друге життя». З ТМ Good Yield такої проблеми не виникає – і паразити, і насіння в процесі компостування знищуються. Більше того, внесення компосту виключає будь-який дискомфорт: він не має різкого запаху та характеризується оптимальною для застосування формою.