Вирощування озимого ріпаку

З використанням органічних добрив ТМ Good Yield
Ріпакова олія з кожним роком стає більш популярною: вона є незамінною в багатьох сферах промисловості, крім харчової. Відповідно попит і ціна на зерно залишаються стало високими. Тому посів озимого ріпаку – справа, якою опікуються тисячі українських фермерів. Багато хто вважає, що рапс (запозичена з російської мови назва культури) і свиріпа – тотожні поняття, але це не так. Попри те, що обидві рослини представляють хрестоцвіті, призначення їх принципово різне. Свиріпа є бур’яном, а ріпак – корисною агропромисловою культурою.
Кольза (ярий ріпак) користується не меншою популярністю. Важливо не лише купити якісне насіння, але й забезпечити правильний догляд за рослинами, щоб діяльність сприяла рентабельності та росту прибутку агрокомплексу. Ріпак вимагає правильного підживлення – це пояснюється і виснаженістю ґрунтів, і потребами культури в певних елементах живлення.
«COMPOZIN soil improver» та гуміфікований компост: цінність для ріпаку

Ріпак дуже чутливий до вмісту фосфору та калію в ґрунті і, особливо, азоту. Їх нестача не лише знижує врожайність, а позначається на якості агропродукту в цілому. Якщо вчасно і правильно вносити компости від ТМ Good Yield, то до збирання ріпаку рослини отримають в достатній мірі фосфор, калій, сірку, магній, бор, цинк та інші мікроелементи. «COMPOZIN soil improver» також забезпечує такі явища:
- · збільшується врожайність на 10 – 15%;
- · стає можливим зменшення на 50% внесення фосфорно-калійних добрив в перший рік, а в другий органіка їх замінює на 100%;
- · стимулюється ризосфера рослин;
- · мікроорганізми активніше переробляють рослинні залишки і дають більше живлення кореневій системі.
Коли краще вносити органічні добрива під озимий ріпак?
Вносять компости в кілька етапів: вони важливі для розвитку листових розеток, сприяють формуванню потужних стебел та активізують цвітіння й зав’язь. Багато господарників використовують добрива одразу ж після збирання урожаю попередньої культури на полі. В такому разі «COMPOZIN soil improver» та гуміфікований компост ТМ Good Yield починають свою дію задовго до посіву: дають оптимальні умови для відновлення ґрунтової мікрофлори і стимулюють швидкому проростанню насіння ріпаку.