ПРЕС-ЦЕНТР

Український виробник органічних добрив

В Україні з’явився великий виробник високоякісних біоактивних органічних добрив під брендом Good Yield, потужності якого складають більше 80 000 тонн на рік.

Гуміфікований компост являє собою сипучий, пухкий субстрат, а головне не має неприємного запаху і є джерелом поживних речовин для рослин. У порівнянні з традиційними гноєм добриво ТМ Good Yield має ефективність в 10-20 разів вище, так як починає працювати відразу після внесення, а не на наступний рік. 

Агрохімічні показники

Органічна речовина_______70%

Вологість_________________30%

Азот (N)__________________2,5-3,5%

Фосфор (P)_______________2,2-2,7%

Калій (K)_________________2,0-2,5%

Кислотність (pH)__________6,5-6,8%

Органічний вуглець_______33,37%

Гумінові кислоти__________4,89%

Фульвокислоти___________0,48%

Хром (Cr)____________5,03 мг / кг

Нікель (Ni)___________5,3 мг / кг

Свинець (Pb)_________10,6 мг / кг

Мідь (Cu)____________17.3 мг / кг

Цинк (Zn)____________168 мг / кг

Кальцій (Ca)__________230 мг / кг

Магній (Mg)___________4586 мг / кг

Співвідношення (C:N)__20:1

Співвідношення C: N (вуглецю до азоту) характеризує інтенсивність аеробно-бактеріального розкладання гумусу, збагачення його азотом і є показником агрономічної гідності ґрунту.

Компостування – це контрольований процес, що проходить за участю термофільних, аеробних мікроорганізмів: понад 2000 видів бактерій, актиноміцети, не менше 20 видів грибків, дріжджі, псевдомонати і водорості. У процесі біоконверсії органічні матеріали перетворюються в здоровий̆ біологічно-активний продукт. Тривалість мікробіологічного компостування становить усього 45 -60 днів, в цей період температура досягає 55-65 ° С, де розкладаються патогенна мікрофлора, збудники захворювань, яйця гельмінтів, а також насіння бур’янів. У цей період виділяється специфічний неприємний запах, що зникає в готовому продукті.

Виробництво органічного добрива ТМ Good Yield являє собою аеробний (з доступом кисню) процес. Упроцесі виробництва гуміфікованого компосту відбувається фіксування азоту і перетворення його в нітритну і нітратну форму, що дозволяє рослинам краще його засвоювати без нанесення шкоди кореневій системі, як це відбувається у випадку зі свіжим курячим послідом чи гноєм.

Цінність гуміфіцірованного компосту ТМ Good Yield полягає в його здатності відновлювати і стимулювати біологічну активність у ґрунті.

Випуском готової продукції ТМ Good Yield займається ТОВ «Виробничо-Комерційне Підприємство Екологія Плюс» на кількох виробничих майданчиках в Україні. Технологи і фахівці підприємства активно працюють з кращими закордонними та вітчизняними партнерами і науковцями, аби презентувати й інші інноваційні продукти.

Наукові розробки наших науковців спрямовані на запуск механізму накопичення гумусу у ґрунті, тим самим піднімаючи її якість до необхідного. Органічні добрива TM Good Yield покращують структуру пустельних ґрунтів, підвищують повітропроникність і водопроникність, а також покращують процес газообміну. Потужності виробника дають можливість запустити пришвидшений біоценоз на неродючих ґрунтах, шляхом нарощення гумусу. Як результат – стабільні високі врожаї гарної якості і можливість повної відмови від мінеральних добрив, що значно скоротить витрати.