ПРЕС-ЦЕНТР

Всеукраїнський День картоплі

Раді розповісти про цьогорічну участь команди Good Yield у “Картопляному блокчейні”, що пройшов 26-27 серпня у Херсонської області, село Чулаківка. Всеукраїнський День картоплі  — спеціалізований захід, що пройшов на території ФГ “Аделаїда”, яке відсвяткувало в цьому році своє 29-річчя. Співорганізаторами виступили компанія «ДЛГ Україна» та Українська асоціація виробників картоплі. Крім того, ваги надала підтримка Посольства Королівства Нідерландів в Україні та Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні.

Минулого року відбувся дебют заходу, який веде мову про картоплю, у Черкаській області і, не дивлячись на труднощі організації пов’язані з пандемією, кількість учасників перевищила відмітку у 600 представників.

Картопляний День поля 2021

Однак, цього року звичний для українців День поля виріс у 2-денну виставку з-понад 60 В2В-компаніями, які створили ціле наметове містечко. “Картопляний блокчейн” дав можливість учасникам і гостям ознайомитись із 76 сортами картоплі, типами поливу, спеціалізованою технікою, системами захисту та удобрення. Серед органічних добрив зайняла провідну роль ТМ Good Yield, що представила новітній на ринку продукт, який розв’язує питання солончакових ґрунтів,  — “COMPOZIN soil improver”.

Основну увагу другого дня заходу, присвяченому картоплі, було приділено системам зрошення. Варто відзначити проведення прес-конференції за участі Міністра аграрної політики та продовольства Романа Лещенка та Першого заступника Міністра Тараса Висоцького.

У результаті “Картопляного блокчейну” 2021 кожен отримав яскраві емоції, цікаву інформацію та взаємовигідні знайомства. Чекаємо наступного року!