ПРЕС-ЦЕНТР

​​Вплив органіки від ТМ Good Yield на озимі культури

Плануючи сіяти озимі культури, господарники в першу чергу замислюються над тим, як і чим підживлювати рослини, щоб отримати гарний урожай. Озима пшениця, ячмінь, та жито у збіднілому ґрунті не здатні давати високий урожай та якісне зерно. Тому без якісних добрив не обходиться жодне фермерське господарство. Багато аграріїв встигли високо оцінити вплив на зернові гуміфікованого компосту. Це на 100% натуральний продукт не лише дає живлення культурам, але й відновлює структуру ґрунту. 

Переваги «COMPOZIN soil improver» та компосту ТМ Good Yield у вирощуванні зернових

І жито посівне, і яра пшениця потребують добрив, які не мають негативного впливу на корисні бактерії, що перебувають у ґрунті. Важливі також оптимальне співвідношення макро- та мікроелементів, від яких залежить показник обзернення колосу, та загальна поживність зерна. Завдяки поєднанню гуміфікованого компосту та інноваційної суміші COMPOZIN, рослини гарантовано отримують:

  • ·       важливі елементи живлення в максимально доступній формі;
  • ·       оптимальне співвідношення C: N — 20:1, що створює найкращі умови для відновлення ґрунтової мікрофлори;
  • ·       інгібітори, які перешкоджають розвитку захворювань;
  • ·       стимуляцію росту завдяки здатності компосту до утворення біокаталізаторів.

Органічні добрива дозволяють піклуватися не лише про цьогорічний урожай: вони перешкоджають ерозії ґрунту, що позитивно впливає на сільськогосподарську діяльність у майбутньому. 

«COMPOZIN soil improver» та його вплив на дозрівання урожаю

Окрім збільшення показника родючості землі, новий продукт від ТМ Good Yield на основі гуміфікованого компосту сприяє дружному та активному дозріванню зерна. Особливо це актуально для північних регіонів, у яких дощі починаються саме під час дозрівання та збирання зернових. Внесення «COMPOZIN soil improver» прискорить дозрівання колосу в середньому на 10–14 днів. Таким чином, фермер гарантовано встигне провести жнива до погіршення погодних умов.

В останні роки все активніше вирощується нова зернова культура спельта — її корисний вплив на організм людини беззаперечний. І ця культура також відмінно реагує на добрива ТМ Good Yield, який і живить рослини, і сприяє підвищенню їх стресостійкості.