ПРЕС-ЦЕНТР

Органіка ТМ Good Yield та її використання при вирощуванні кукурудзи

Для отримання гарного врожаю та високої рентабельності посів кукурудзи варто здійснювати тільки з підживленням ґрунту. Як і всі інші хлібні зернові культури, вона потребує цілої низки макро- та мікроелементів для активного розвитку. Тому внесення добрив під кукурудзу є особливо актуальним. Багато фермерів віддають перевагу поєднанню гуміфікованого компосту ТМ Good Yield з добривом «COMPOZIN soil improver». Останнє є новим продуктом, створеним для покращення мікрофлори ґрунту та підвищення врожайності культурних рослин. 

Добрива для кукурудзи на основі

курячого посліду та їх переваги

Якісна та ефективна обробка землі під культуру розпочинається в період збирання урожаю попередника. Таким чином зменшуються трудовитрати та витрати палива. Плюси використання «Compozin soil improver» в цей час очевидні:

  • ·       ґрунт насичується макро- та мікроелементами для того, щоб в подальшому живити культуру;
  • ·       зменшуються витрати на мінеральні добрива;
  • ·       волога акумулюється в 5-6 разів ефективніше, ніж при застосуванні традиційних технологій;
  • ·       мікроорганізми швидше переробляють залишки рослин, перетворюючи їх на додаткове живлення.

Завдяки активізації синтезу прикореневих виділень рослини краще протистоятимуть патогенам. Якщо ж вносити паралельно й гуміфікований компост, родючість ґрунту суттєво збільшується. 

Внесення добрив та боротьба з бур’янами

Спеціальна обробка посліду під час біоконверсії знищує насіння бур’янів, а відсутність у компості активних сполук не викликає стимуляцію проростання вже наявних у ґрунті. Таким чином, після внесення компосту зменшується потенційне забруднення полів небажаною рослинністю. Варто зазначити, що кукурудза отримує додаткову стресостійкість, тому навіть агресивні гербіциди, коли їх використання необхідне, не завдадуть шкоди рослинам.

Якщо порівняти компости TM Good Yield зі звичайною органікою, то вони не лише є більш ефективнішими, але й безпечнішими для культури. Послід здатний виділяти токсини та шкодити корінню, а гуміфіковані компости дають живлення, яке ідеально абсорбується. Отже, якщо бажаєте отримувати щороку гарний урожай кукурудзи, підбирайте добрива правильно!