ПРЕС-ЦЕНТР

Багатий урожай огірків

З КОМПОСТОМ ТМ GOOD YIELD

Огірки — популярна в Україні культура, яку вирощують в фермерських господарствах і на дачних ділянках. Городники переконані: важливо не лише купити якісне насіння та знати, коли садити огірки, але й використовувати якісні добрива. З року в рік набуває популярності компост ТМ Good Yield. Він характеризується екологічністю та безпечністю для рослин. 

Як на вирощування огірків в домашніх умовах впливає Good Yield?

Вирощування огірків в домашніх умовах

Щоб отримати багатий урожай, посів огірків важливо здійснювати в збагачений органічними сполуками ґрунт. Компост, внесений у передпосівний період або під час висіву насіння, дає культурі стійкість до стресів. Урожайність огірків у відкритому ґрунті чи теплиці зростає на 20-40%.

Важливо звернути увагу на розвиток кущів. Огірки, розсада яких була висаджена з використанням компосту на основі курячого посліду, розвивається з наступними перевагами:

  • — засвоюють до 95% живильних речовин завдяки збалансованому комплексу макро- та мікроелементів;
  • — не страждають від бактерій та грибків, більш стійкі до низки захворювань;
  • — відмінно почуваються в посушливі періоди;
  • — розвиток рослин у комфортних умовах сприяє якості продукції.

Чому компост ТМ Good Yield кращий, ніж мінеральне добриво?

Посадка огірків у теплиці чи на городі — відповідальний процес. Потрібно враховувати, що в своїй більшості ґрунти в Україні виснажені, забруднені пестицидами та внесенням мінеральних добрив. Згідно дослідженням, останні негативно впливають на корисну мікрофлору. Якщо в землю попередньо внести компост, в ній утворяться речовини, що стимулюватимуть ріст, а збагачення ґрунту відбудеться без нищівних наслідків.

Компост ТМ Good Yield є набагато ефективнішим, ніж свіжий гній. Він дає рослинам оптимальну кількість доступного азоту, фосфору, калію, сірки та інших елементів живлення. Корені отримують достатньо сили для того, щоб постачати наземній частині вологу та мікроелементи. Жодне добриво для огірків не дає такого вражаючого результату, як компост ТМ Good Yield.