ПРЕС-ЦЕНТР

Соняшник та його підживлення

чим корисні органічні добрива ТМ Good Yield?

Питання, як підвищити урожайність соняшнику, дуже актуальне. Культура висівається у величезних масштабах — в Україні олійні займають щорічно від 5 до 6 млн га. Великий вплив на продуктивність зерна має сівозміна, але більш суттєвим фактором є підгодівля рослин. В останні роки набирають популярності органічні добрива. Багато фермерів позитивно відгукуються про продукцію ТМ Good Yield, яка при доступній ціні має високу ефективність. 

Соняшник як попередник

На гарну урожайність соняшнику впливає значною мірою велика кількість елементів живлення, що потребує рослина, тим самим виснажуючи ґрунт для наступних у сівозміні культур. Але використання гуміфікованого компосту при його вирощуванні не тільки надає можливість отримати високий урожай, а й збагачує ґрунт макро-, мікроелементами та створює оптимальні умови для наступної культури. Це пояснюється тим, що гуміфікований компост позитивно впливає не тільки на склад елементів живлення у ґрунті, а й створює умови для розвитку корисної мікрофлори та має пролонговану дію. Крім того:


вирощування соняшнику

·       збір соняшника не утруднюється, оскільки компост не сприяє росту небажаної рослинності;

·       поліпшується структура ґрунту, він стає менш ущільненим та гарно пропускає кисень;

·       покращується поглинання азоту в періоди, коли він найбільше потрібен рослинам;

·       всі елементи живлення представлені у доступній формі, тому немає проблем з їх проникненням в кореневу систему.


Збирання врожаю рекомендуємо супроводжувати внесенням органіки

з наглядом для наступної культури.


Важливо сказати, що «COMPOZIN soil improver», як і гуміфікований компост можна придбати як насипом, так і у зручному біг-бегу (по 1 т). А якщо говорити про норми внесення компосту ТМ Good Yield, вони дійсно економічні — на соняшник достатньо 4 т/га. Обирай варіант, що виявиться зручнішим для тебе!