Про нас

Про нас

Компанія ТОВ «ВКП Екологія Плюс» - провідне підприємство в Україні по виробництву і продажу екологічно чистих органічних добрив ТМ Good Yield на основі курячого посліду.

Органічне добриво ТМ Good Yield виготовляється шляхом прискореного процесу біоконверсії (компостування) з включенням культивованої біоти за власною інноваційною технологією. Цей процес забезпечує трансформацію органічної речовини і підсилює гуматну частину добрив.

Більш ніж 80 тис. тонн органічного добрива на основі курячого посліду виробляється на двох виробничих майданчиках. Більше 40 тис.тонн гранульованого органічного добрива на основі курячого компосту в рік. В основі цих досягнень - передові технології, висококваліфіковані співробітники і правильно вибудувані бізнес-процеси.

+
тонн органічного добрива на основі курячого посліду вироблено і продано
+
тонн гранульованого органічного добрива на основі курячого посліду вироблено і продано
+
Років на ринку
+
організацій-споживачів органічних добрив ТМ Good Yield
+
співробітників компанії
+
країн-експортерів органічних добрив ТМ Good Yield

Запрошуємо до співпраці

Виробляємо та здійснюємо оптовий і роздрібний продаж органічного добрива на основі курячого посліду ТМ Good Yield. Наш продукт є інноваційним для ринку України, а також зарубіжжя. Ми впевненні у потенціалі розвитку і ставимо на нього, оскільки гуміфіцірованний компост ТМ Good Yield має ряд переваг перед відомими органічними й широко використовуваними мінеральними добривами. Будучи зацікавленими у розширенні дилерської мережі, запрошуємо до співпраці на взаємовигідних умовах.