ПРЕС-ЦЕНТР

Підготовка теплиці до зими

важливі моменти, що слід враховувати

Підготовка теплиці до зими рухається в міру того, як ви збираєте врожай. Звільняючи якусь ділянку від овочів, прибирайте рештки — не лишайте шансу шкідникам розкошувати в теплі. Прикопайте бадилля поза теплицею.

Як зробити своїми руками теплицю безпечною для рослин?

Поліетиленова теплиця вимагає консервування: зніміть плівку й зберігайте окремо в темному нехолодному приміщенні. Теплиці зі скла чи полікарбонату не потребують розбирання на зиму. Натомість їх треба добре вимити: пил, що зібрався на стінках, містить чимало збудників хвороб рослин — плісняву, фітофтору, мучнисту росу тощо. Для загального знезараження теплиці попередньо скористайтеся хімічними речовинами, обробивши ними ґрунт, або димовими шашками.

Прибирання — важлива складова процесу, яким є підготовка теплиці до зими. Його ретельність вплине на ріст і розвиток рослин. Однак ще важливіше подбати про родючість землі в наступному сезоні.

Від чого залежить родючість ґрунту?

Овочівництво — копітка справа, яка вимагає ретельності: традиційні органічні добрива, що покращують врожайність, мають вноситися завчасно. Зокрема послід та гній потребують тривалого періоду, аби перетворитися на гумус.

Одна з переваг добрив TM Good Yield — пролонгована дія. Компост можна вносити в будь-яку пору року. Впливати він починає одразу, але якщо внести восени, матиме більше часу перед наступним посівом, щоб наситити ґрунт. Це, своєю чергою, надає можливість не лише одномоментно наситити землю, а й збагачувати її необхідним і надалі.

Оскільки родючість ґрунту залежить від вмісту в ньому достатньої кількості корисних речовин, котрі не мають вичерпуватися, підготовка теплиці до зими не може обійтися без внесення добрив, вироблених промисловим шляхом, бажано — органічних.

Оптимально використовувати компост TM Good Yield. Він містить усі необхідні мікроелементи та макроелементи, що легко засвоюються рослинами, адже основою їхнього складу є органічна речовина — якісно перероблений курячий послід. Переваги використання очевидні: такий компост значно безпечніший для рослин аніж мішанка з присадибної компостної кучі. У ньому знезаражено все, що може зашкодити — від насіння небажаної трави до яєць глистів. Натомість є азотфіксуючі бактерії та спеціальні нітритна й нітратна форми азоту, які перешкоджають його випаровуванню.

Оскільки добрива TM Good Yield цілком органічні, ефективні та, на відміну від мінеральних — безпечні, їхнє використання зберігає ваші гроші без економії на поживності ґрунту. Придбайте і застосуйте їх у своєму господарстві, а ми гарантуємо, що завдяки цьому ви будете задоволені зібраним врожаєм.