Кожен день ми працюємо з метою надати підтримку фермерам у догляді за культурами природним та інноваційним способом

НАУКОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ «ВКП Екологія Плюс»

Центр наукового дослідження на основі Інституту зрошуваного землеробства НААН використовує революційні технології для вивчення і розуміння потреб, а також проблем сільськогосподарських культур. Наша мета - дієві й ефективні рішення для сільського господарства.

Філософія досліджень компанії заснована на екологічній ефективності, що гарантує оптимальне сільськогосподарське виробництво зі зменшенним впливом на навколишнє середовище і прихильністю до сталого розвитку. В процесі створення нових рішень основна увага приділяється використанню відновлюваних ресурсів й економії найцінніших з них, таких як вода і ґрунт.

Задля виробництва продукції найвищої якості центр наукового дослідження «ВКП Екологія Плюс» розробив унікальний метод, що дозволяє очистити добрива від шкідливих бактерій, яєць гельмінтів, насіння бур'янів, а також зафіксувати в компості азот і перетворити його в органічні нітритну і нітратну форми, що допомогає рослинам у засвоєнні. Все це стало можливим завдяки копіткій діяльності нашої команди і наукового співробітництва з ключовими дослідниками.Image

Компонування складових

Розробка, що здатна поліпшити фенотипічні ознаки сільськогосподарських культур

Image

Оцінка ефективності впливу

Тестування на сільськогосподарських культурах

Image

Оптимізація норми внесення і часу впливу

Оцінка обраних складів в польових умовах вирощування