ПРЕС-ЦЕНТР

Капуста: царівна городу, що потребує особливого піклування

Догляд за капустою у відкритому ґрунті передбачає низку заходів: її потрібно вчасно звільнювати від оточення бур’янів, і, звісно ж, підживлювати. Обробка ґрунту припиняється хіба що на зимові місяці, коли ділянки вкриті снігом. Особливої уваги потребує брюссельська капуста – вона чутлива до нестачі азоту та мікроелементів. Але й інші різновиди вимагають відповідального ставлення. Оптимальним вибором для підживлення капусти вважається органіка. Тому багато досвідчених городників та фермерів віддають перевагу продукції TM Good Yield.

Який ґрунт любить капуста та як його забезпечити?

Рослини не можуть давати гарні врожаї на землі, де в попередньому році росли хрестоцвіті. Тому рекомендуємо висаджувати капусту після картоплі, гарбузів, моркви чи цибулі. Непоганим попередником буде і горох. Проте, якщо ви будете застосовувати «Compozin soil improver» і гуміфікований компост ТМ Good Yield, усталені секрети вирощування капусти можна переглянути: при осінньому внесенні ґрунт гарантовано відновить потрібний культурі баланс поживних речовин. 

Який грунт любить капуста

Коли прийде час обирати, чим підживити розсаду капусти, врахуйте такі переваги компостів на основі курячого посліду:

  • ·       оптимальна форма макро- та мікроелементів для поглинання рослинами;
  • ·       здатність піднімати врожайність на 15 – 30%;
  • ·       простота використання – добриво не має запаху, тому не викликає неприємних відчуттів;
  • ·       можливість внесення незалежно від сезону (крім сніжних періодів);·       полегшений догляд за пекінською капустою та пізніми сортами – ґрунт отримує пухку структуру, тож розпушувати його доводиться значно рідше.

Добрива під капусту від TM Good Yield: додаткові плюси

Компости сприяють розвитку корисної мікрофлори. Завдяки вільному доступу кисню мікроорганізми ефективно переробляють рештки попередніх рослин у ґрунті, тим самим збільшуючи його родючість. Земля насичується біотою, що є дуже корисним для культурних рослин. 

Капуста – культура, яка не терпить компромісів. З якісною органікою ви гарантовано уникнете помилок при вирощуванні та отримаєте соковиті, вітамінні головки!