ПРЕС-ЦЕНТР

День поля

ЗМІНЮЙ НАСІННЯ — РАХУЙ ПРИБУТКИ

Поспішаємо поділитись з вами останніми новинами! У минулу п’ятницю, 9 липня, команда ТМ Good Yield прийняла участь вже у третьому Дні поля цьогоріч – захід, що входить у топ агро-подій кожного року. У червні ми знайомились із аграріями у Херсонській та Дніпропетровській областях (детальніше читайте в наших соц.мережах), а цього разу відвідали нашого партнера, компанію Biligrain на Хмельниччині, де й провели вперше захід. На святі представили сорти різних культур, насіння яких організатор пропонує фермерам під урожай наступного року, технології вирощування від компаній-партнерів і сільськогосподарську техніку. Було проведено екскурсію новим сучасним насіннєвим заводом компанії, що спроможний доводити до 99,8% чистоту насіння різноманітних сільськогосподарських культур, від маку і пшениці до квасолі та розторопші. Фермери та інші гості отримали безумовно корисну інформацію, цікаві знайомства та гарний настрій, за що дяка організаторам.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ НОВОГО ДОБРИВА

У свою чергу ТМ Good Yield презентувала новий продукт — COMPOZIN soil improver, що виготовляється із 100% органічної речовини та є регулятором росту рослини і структуратором ґрунту. Зараз наша команда плідно працює, аби скоріше і вам розповісти про новинку та дати можливість для ознайомлення на сайті.

На заході головний агроном ТОВ “ВКП Екологія Плюс”, Олег Бушулян, канд. с.-г. н., представив гостям з усієї України демо-ділянку дрібної білої квасолі сорту Мерлін, до якої в кінці травня при засіванні насінням було застосовано органічне добриво ТМ Good Yield. Використання нашого гуміфікованого компосту отримало позитивний відгук від багатьох, хто вже особисто знайомий з продуктом і зацікавленість серед тих, хто ще не працював з ним.