ПРЕС-ЦЕНТР

Демо-поле “МНАГОР”

ПРОРОСТАННЯ

У світлі розширення агропроектів ТМ Good Yield сьогодні розповімо про нашого партнера – компанія “МНАГОР”, що передусім розвиває селекцію цукрової кукурудзи. Вже котрий рік на Вінниччині ними проводиться грандіозна робота зі створення сортів та гібридів цукрової кукурудзи. Клімат області помірно-континентальний, а середня річна температура сягає 8.9 °C.

Як впливає компост на рослину?

Ціль наших партнерів – підвищити стійкість рослин до стресових умов, таких як низькі температури на початкових етапах розвитку рослин, посуха та спека. У пошуку кращих рішень спільними зусиллями було вирішено засіяти демо-поле з внесенням органічного сипучого компосту ТМ Good Yield. Здійснили заплановане у другій половині травня, що вважається пізнім посівом, та у піщаний ґрунт.

Цукрова кукурудза

Наше демонстраційне поле почало сходити на 2-3 дні пізніше, ніж ділянка без внесення гуміфікованого добрива, проте вже невдовзі рослини з компостом ТМ Good Yield наздогнали й обігнали за розвитком контрольний варіант.

24 червня командою ТОВ “ВКП Екологія Плюс” разом із компанією “МНАГОР” проведено міжетапний аудит. Зазначено, що рослини, вирощені з компостом на основі курячого посліду, більш зелені, жваві та навіть під час спеки не втрачають тургор, що необхідний для пружності, на відміну від контрольного варіанту поля.