ПРЕС-ЦЕНТР

Демонстраційна ділянка «Biligrain»

Стадія проростання

Хмельницький знаходиться на висоті 302 м над рівнем моря. Клімат у місті близький до помірно-холодного. Період з температурами вище +10°С складає 153-168 днів. При тому, липень є самим теплим місяцем року – температура в цьому місяці в середньому 20.1°C. Самі низькі температури припадають на січень – в середньому близько -3.6 °C. Річна температура в Хмельницькому складає в середньому 8.5 °C, а середня кількість опадів 720 мм/рік 

Вплив сипучого добрива ТМ Good Yield

Біла дрібна квасоля сорту Мерлін

Внесення гуміфікованого компосту ТМ Good Yield на демо-полі спільно з компанією «Biligrain» відбулось 21.05.21 у Хмельницькій області, а вже за три дні посіяли білу дрібну квасолю сорту Мерлін. Поруч здійснили аналогічний посів із застосуванням гербіцидів, проте без нашого добрива.

Перші проміжні підсумки підведено 23.06.21, саме напередодні проведення Дня поля на території наших партнерів. Слід відзначити вплив низьких нічних температур, ущільнення ґрунту після сильних дощів та стрес від внесення гербіцидів. Зліва на зображенні рослина, що вирощена на органічному добриві ТМ Good Yield і вже має розвиток бульбочкових бактерій, а справа — стебло білої дрібної квасолі, що зростало без нашого компосту.

Як помітив головний агроном Василь Костюк, рослини, вирощені із внесенням компосту, не тільки більш зелені, але й випереджають за розвитком на 1-2 листочка та в зріст.