ПРЕС-ЦЕНТР

Баштанні культури

Піднімаємо урожайність за допомогою органіки

Осіннє внесення добрив — дуже важливий етап вирощування всіх без виключення баштанних культур. Гарбуз, кабачок, диня чи кавун потребують низки поживних речовин, щоб їх плоди були смачними та соковитими. Якщо ви обираєте які добрива вносити восени, зверніть увагу на компост TM Good Yield.

Чим підживлювати кавуни

для отримання гарного врожаю?

Для баштанних ідеально підходять гуміфікований компост та «COMPOZIN soil improver», створені на основі курячого посліду методом біоферментації. Кавун — це ягода, яка потребує багато енергії для формування плодів. Найкраще рослини ростуть у пухкому ґрунті, куди гарно проникає кисень. Вже перед тим, як вибрати кавун, визначитися із місцем та об’ємом вирощування, господарники визначають для себе, чим допомогти йому вирости. І перш за все купують ефективне добриво. 

Осіннє внесення добрив

В якості прикладу візьмемо жовтий кавун чи будь-якого іншого представника баштанних. З продукцією TM Good Yield він отримує:

  • ·  достатню кількість азоту для формування міцного куща;
  • ·  елементи живлення в доступній формі, що сприяє гарному плодоношенню;
  • ·  оптимальну вологість, забезпечену здатністю гумусу до вологоутримання;
  • ·  гарний смак плодів та абсолютну відсутність нітратів.

Збір гарбузів, кавунів варто супроводжувати внесенням добрив для підготовки ґрунту до сівби навесні. Розхід їх мінімальний: гуміфікований компост при підготовці ґрунту до майбутніх посівів додають із розрахунку 4 т/га (під час культивації), а «COMPOZIN soil improver» — 1,5 т/га (локальне внесення в лунки). 

Як впливає використання компостів на стан ґрунту?

За допомогою органічних добрив ТМ Good Yield виснажені багаторічною обробкою землі поступово відновлюють свою родючість. У ґрунтах підвищується кількість поживних речовин, вони отримують привабливу для баштанних структуру. Підвищується водопоглинальна здатність ґрунту, що позитивно впливає на стійкість до посухи культури та її продуктивність.

Гуміфіковані добрива TM Good Yield попереджають ерозію ґрунту, не окислюють його і не наповнюють токсинами. Таким чином, фермери вирощують якісну високовітамінну продукцію, яку корисно споживати навіть малятам.